Návštěvnost

TOPlist

1. Víkend shrnutí

Ahoj všem,

jak většina z Vás v sobotu zažila, tak kvůli počasí byly zápasy na 2. hřiště zrušeny a Válec, když nás viděl v této sestavě, tak si musel jet vyklepat trencle a nehrálo se.

V neděli jsme měli Srdcaře, kteří od začátku bojovali, nebáli a byli nepříjemným soupeřem. V první půli jsem potvrdil formu a otevřel skóre z trestného kopu. Troj pak přidal další gól trefou do šíby a do půle to bylo 2:0. Bohužel druhý poločas jsme hráli podstatně hůře a po nedůrazu v obraně a neuhlídání nabíhajícího hráče na levé lajně Srdcaři dokázali vyrovnat a dát nám 2 góly. Náš výkon byl ustrašený, zbrklý a celkově nic moc. 3 body nám vystřelil 1 minutu před koncem Troj, když podruhé vymet šibenici.
Druhý zápas jsme nehráli, protože Knockout se na zápas s námi nedostavil a má tedy kontumaci 5:0 v náš prospěch.
Takže, za víkend 6 bodů a sobota se bude dohrávat v jiný temín. Škoda, mohlo to být 12 bodů, věřím že jo, kdyby se v sobotu hrálo. Trny
Datum: 19.9.2016 13:09, Autor: Lukáš Trnka (C)

Sraz 1. Hrací víkend 17.9.-18.9.2016

Ahoj všem,

v sobotu je sraz v 7:45. Hned nás čeká derby s Válcem a pak Proradost.

V neděli je sraz v 7:45. Hrajeme proti Srdcařům a pak nás čeká Knockout.

Přijďte včas a s formou. Těším se na první zápasy, snad vybojujeme max. bodů. Trny
Datum: 16.9.2016 08:42, Autor: Lukáš Trnka (C)