Články:

4.3.2014 20:05 - 8.3.2014 - Piškotův pohár 2014 v Praze

Ahoj všem,

takže vkládám informace o turnaji v Praze 8.3.2014.

1) termín: sobota 8. března od 9:30 do cca 14:30 na hřišti (UMT 3. generace) u ZŠ Pošepného(adresa: Pošepného náměstí 2022)Praha 4 – Chodov

2) startovné 1 000 korun za tým

3) max. počet týmů 8, zápasy budou cca 20minutové (může se změnit podle skutečného počtu mužstev). Hrací systém: zápasy ve skupině a potom play-off, nejméně 5 zápasů každý tým

4) pravidla jako hanspaulka, profesionální rozhodčí budou

5) poháry, odměny pro týmy i pozornosti pro nejlepší hráče, střelce a brankáře, jako loni + občerstvení při zápase

Sestava: Pišta, Mrazík, Mára, Fanda, Romy, Fejtlík, Pechy, Máša a Trny - no prostě Dream team :)

11.3.2014 09:31 - Výsledek z Piškotova poháru

Ahoj,

všem a především zúčastněným turnaje v Praze.

Celkem z 8 týmů jsme obsadili 2.místo. Ze skupinu jsme postoupili po jediné prohře proti LC Kamikaze AbyDal 1:0.

Dále už vzhledem ke slabším soupeřům už jsme jen vyhrávali a po výhře 3:1 nad vítězem druhé skupiny jsme postoupili do finále. Ve finále nás opět čekal tým LC Kamikaze AbyDal, který jsme chtěli porazit. Bohužel i vzhledem k tomu, že jsme měli více šancí, tak ani jeden tým nedal v základní hrací době gól a došlo tedy na penalty.
Bylo vidět, že soupeř má penalty o mnoho lepší než my, když ze 4 pokusů dal 3 góly a my ze 4 pokusů ani 1 gól. Dle mého jsme turnaj měli vyhrát, ale druhé místo není ostudou.

Turnaj byl organizačně velmi dobrý, zázemí pěkně a počasí nám taky přálo. Snad za rok turnaj vyhrajeme a ukážeme kdo je Dream team.

2.4.2014 11:24 - Začátek sezóny jaro 2014 - 19.4.-20.4.2014

Ahoj všem,

zapiště si do kalendářů, že 1.liga v malé kopané, tedy naše liga, bude začínat 19.4.2014 - 20.4.2014.

Týmů bude 12 v naší lize pro tuto sezónu.
Rozlosování zde:
Aktuální los - 1.liga - Jaro 2014

Prosím zapiště si do kalendářů tento datum a každých 14 dní si rezervujte čas na malou.

Doufám, že nás bude chodit dost, bude nás fotbal bavit a taky doufám, že už konečně Dream team ukáže, že má být v 1.lize na bedně.

18.4.2014 12:48 - 1. Hrací víkend 19.4.-20.4.2014 -sraz

Ahoj všem,

v sobotu je sraz nejpozději v 8:20. Hrajeme proti Srdcařům a pak proti Abstinents.

V neděli je sraz v 7:45. Hrajeme proti FC/DC a proti Dirtechu.

Doufám, že uděláme maximum bodů a hlavně doufám, že už konečně porazíme Dirtecho.

22.4.2014 13:54 - 1. Hrací víkend 19.4.-20.4.2014 - shrnutí

Pár slov k prvnímu víkendu.

Sobota: 1. zápas: Dream - Srdcaři: 1:0 - hned prvním zápas se nám podařilo získat 3 body po těšné výhře 1:0. Bylo vidět, že je to první zápas sezóny, v některých pasážích jsme byli nesehraní a spousta akcí končila mimo branku soupeře. Naštěstí se po hezké akci podařilo Mášovi skórovat a získali jsme první výhru sezóny.
2. zápas: Dream - Abstinents: 8:0 v druhém zápase jsme poprvé oblékli nové dresy Inter Milín a i když byl Pišta pověrčivý, tak změna dresů nám prospěla a Abstinenty jsme rozdrtili 8:0 (4x Rom, 2x Buden M, 1x Trnka, 1x Mráz). Soupeř působil od začátku odevzdaným dojdem a proto taky prohrál takovým rozdílem.

Neděle: 1. zápas - Dream - FC/DC: 2:0 - třetí zápas v řadě se nám podařilo výhrat a porazit FC/DC. Soupeře od vyšší pořážky zachránil výborně chytající Libor v bráně, který se proti nám hecnul a chytal jak ďas. Jinak byl zápas v klidu a bez větších šancí soupeře.
2. zápas - Dream - Dirtecho: 0:1 - náš věčnýí rival a noční můra Dirtecho nás čekalo v neděli. I přesto, že jsme byli lepším týmem, měli více ze hry a více šancí, tak se nám nepodařilo skóroval. Chybělo trošku štěstí, které proti Dirtechu obvykle nemáme žádné. A Dirtecho ho mělo ažaž, když po střele z dálky bodlem byl míč 2x tečován a spadl k tyči do naší brány. S tímto výsledkem jsme nedokázali nic udělat a opět jsme s Dirtechem prohráli a opět o 1 gól.

22.4.2014 13:57 - Článek Příbramský deník

18.5.2014 11:59 - 2. hrací víkend 3.-4.5.2014 - shrnutí

Pár slov k druhému víkendu.

V sobotu jsme měli těžké soupeře z čela tabulky Halucinace a R. Válec. Zápas s Halucinacemi byl vyrovnaný a bohužel jsme stále dotahovali ztrátu. Za stavu 2:1 pro soupeře bylo slyšet písknutí, všíchni přestali hrát, ale zřejmě pískal rozhodčí z jiného hřiště. Mára tedy míč vyrazil rukou v bráně, protože myslel, že se pískalo. Rozhodčí nařídil penaltu a stav byl 3:1. Opět se ukázalo, že rozhodčí "Krkek" neví co dělá a umí ze zápasů udělat guláš.

Druhý zápas jsme měli Válec a potřebovali jsme vyhrát, abych udrželi krok s čelem tabulky a to se povedlo. Válec jsme opět porazili a to 4:1.

V neděli nás čekal leader ligy Union a ze strachu z Dream teamu nastoupil v plné sestavě :). V prvním poločase jsme byli lepší a měli více ze hry. Také se nám podařilo první skórovat, když já"Trny" jsem překonal Vančiho. Do půle Rigy bohužel vyrovnal. A druhý poločas už určoval tempo Union, Rigy dalšími 2 góly zlomil náš odpor a zápas nakonec skončil 5:1. Druhý zápas s Br. Krávami jsme jednoduše vyhráli 7:2 a tím se pořád drželi an 5.místě v tabulce.

23.5.2014 14:14 - 3. hrací víkend 17.5.-18.5.- shrnutí

Třetí hrací víkend uzavřel polovinu soutěže. Stále držíme 5.místo v tabulce se ztrátou pouhých 5 bodů na 1 místo.

Sobota:
V sobotu jsme chtěli proti týmům z nižší části tabulky udělat 6 bodů. Povedlo se udělat 4 body. Proti České Pivnici se nám nepodařilo dát ani jeden gól a soupeř po celých 40 min. svou zabetonovanou obranou udržel remízu 0:0, na kterou od začátku hrál.
Druhý zápas už jsme zvládli lépe a Vivu porazili 4:1, když Pechy zaznamenal hattrick a doplnil to Mára svým dalším gólem.

Neděle:
V neděli jsme měli pouze 1 zápas a to s Motorem. Mělo nás být poměrně hodně, ale nakonec vzhledem k nedisciplíně Pechy a Romíka nás bylo nakonec akorát bez střídání, když Pišta nemohl chytat. S Trnym v bráně a 4 obránci v poli jsme předvedli výborný výkon a Motor porazili 3:1. 2x se trefil konečně Fanda, kterého jsem dal na hrot a jeden gól přidal Mára.

Díky 7 bodům z možných 9 jsme se udrželi s čelem tabulky a záleží teď jen na nás, jak odehrajeme druhou půlku sezóny a zda konečně dosáhneme jednou na bednu. Doufám a věřím, že ano a že všichni k tomu začnou přistupovat na 100% a udělám vše, aby se to povedlo.

2.6.2014 14:56 - 4. hrací víkend 31.5.-01.06- shrnutí

Začátek odved jarní sezóny 2014.

V sobotu nás historicky bylo 11 hráčů celkem. Nově dorazil Kili. První zápas proti Srdcařům jsme zvádli bez problémů a vyhráli 4:1. Druhý zápas proti Abstinents byl bez golmana a tak šel chytat Mára první půli. Bohužel se mu moc nezadařilo v bráně a po půli jsme prohrávali 2:1. Druhý půli jsme šel chytat já a už gól do naší brány nepadl. Naopak soupeř ze 100 šancí 3 góly dostal a vyhráli jsme 4:2.

V neděli nás bylo o něco méně a první zápas proti FC/DC se nám vůbec nepovedl. Ve 2 minutě jsme vedli 1:0 a soupeř byl oslaben na hřišti s méně hráči. Ty, ale později dorazili a my nevyužili šancí k vyššímu vedení. V druhé poločase po nedůrazu v našem vápně bylo srovnáno 1:1 a nakonec jsme dostali gól na 2:1 a výsledek už jsme nebyli schopni zvrátit. Tato prohra nás stále velmi cenné 3 body na čelo tabulky.
Druhý zápas proti Dirtechu jsme potřebovali nutně vyhrát. Ale, Dirtecho jsme do té doby nikdy neporazili, o to větší byla motivace. Prvně také dorazil Dodo za Dream team a byl u prvního vítězství nad Dirtechem 3:0. Zápas jsme celou dobu kontrolovali, soupeř moc šancí neměl. Výhra byla díky nasazení všech a důrazem, který jsme předváděli po celých 40 minut.

17.6.2014 10:26 - 5. hrací víkend 14.6. - 15.6.2014- shrnutí

Asi jen pár slov, protože více o tomto víkendu se nemá smysl rozepisovat.

V sobotu nás čekal duel s druhým a třetím týmem v tabulce. Šlo o bednu v této sezóně, kterou jsme měli na dosah, ale bohužel se ukázalo, že za stávající situace je pro nás bedna ztracená. Oba zápasy jsme prohráli a bylo to hlavně tím, že nás nebylo moc a marodka se rozrůstala. Halucinace nám dali 4:1 a Válec poté 2:0, když už jsme kvůli zraněním Ježy, Pechyho a alergii Máši neměli ani na střídání.

V neděli byla situace ještě horší. Místo 10 lidí jsme proti Unionu nastoupili v počtu 4+1 a rychle jsme prohrávali 3:0. Výsledek 10:0 mluví sám za sebe. Nebyli jsme ani soupeř, jako spíš do počtu pro ostudu. Druhý zápas, díky dvoum trefám Aleše jsme porazili Brdský krávy 2:1 a díky jediné výhře se dokonce posunuli na 4 místo tabulky.

Chtěl bych poděkovat těm, kteří se na to tento víkend nevykašlali (Pišta, Aleš, Mára, Mrazík, Máša, Moris, Fanda, Pechy a Ježa).

Těm co se na nás v klidu vykašlali bych rád řekl, že by jste mohli pochopit, že to nedělám pro sebe, ale pro Vás!!! A kdo nemá chuť hrát za Dream team, ať se sebere a jde. Takové lidi Dream team nepotřebuje a ani nechce.

30.6.2014 09:58 - 6. Hrací víkend 28.6.-29.6.2014 - shrnutí

Poslední víkend máme za sebou.

V sobotu nás čekala Pivnice, kterou jsme bez problémů porazili 5:1 (4x se trefil Romík a 1x Mára. Potom nás měl čekat Motor, ale vzhledem k tomu, že FC/DC nedorazili, tak Viva chtěla předehrát zápas z neděle, abychom tam v neděli nemuseli na jeden zápas. S tím jsme na konec souhlasili. A hráli nejdříve s Vivou, kterou jsme porazili 6:2 (4x Hýňa, 1x Rom, 1x Buben) a hned po tomto zápase jsme šli hrát s Motorem i 3 zápas v nohách jsme vyhráli a to 3:1 (1x Hýňa, 1x Vávra, 1x Buben).

19.8.2014 14:11 - Potvrzení účásti