10.2.2017 14:42 - Start sezóny Jaro 2017

sezóna Jaro 2017 bude začínat 8.4.2017.

Aktuální los - 1.liga - Jaro 2017

10.4.2017 14:48 - 1. Víkend shrnutí

Ahoj všem,

první hrací víkend máme za sebou a celkové dopadl dobře. 4 těžké zápasy a bez prohry. 2 výhry + 2 remízy = 8 bodů.

SOBOTA:
První zápas jarní sezóny 2017 začal derby s Válcem. Po rychlé Trojovo otočce a tvrdou levou jsme vedli 1:0, tento stav byl až do poločasu. V druhé půli RV vyrovnal. Následně po vyrovnané hře nás dostal do vedení Ježa 2:1. Válec asi do 3 minut vyrovnal. Pak oběd úřadoval Troj a 3 minuty před koncem dával na 3:2 a tento stav, už jsme udrželi.

Druhý zápas byl proti Unionu, který nebyl v nejsilnější sestavě. Bohužel se nám nedařilo skórovat a po odkryté straně unikl utočící hráč a skóroval 0:1.
Pak začalo obléhání soupeřovi branky, ale bez gólu. Potom běžel Pety sám prostředkem hřiště, neměl komu přihrát, Union důsledně bránil, tak šel sám a z dálky se trefil přesně k tyči 1:1. A tak zápas i skončil.

NEDĚLE:
V neděli jsme měli mít více lidí na sřídání, ale nakonec byl 1. Hráli jsme proti Motoru, který dobře brání. Hned v první minutě Romy utekl po středem, hodil si do leva a trefil se přesně na zadní tyč. Gól, ale nebyl uznán, za faul Troje na bránicího hráče, ale ten o něj zakopl sám a gól tedy měl platit, ale neplatil.
Pak se nám za celý poločas nepodařilo další gól přidat. Soupeř moc šancí neměl, přesto občas hrozil střelou z dálky. V druhý poločase se obraz hry opakoval, tlačili jsme, ale bez gólu. Motor následně kopal roh a neštastně si srazil míč do vlastní brány náš nový hráč Roman Halmo. Asi o 2 minuty později hráči Motoru faulovali za hranicí vápna a Romík z přímého kopu vyrovnal na 1:1. Tento stav už byl až do konce.

Druhý zápas nás čekal obhájce titulu Proradost 1999. Na tento zápas nás přišel posílit nový hráč Michal Pinc, který hraje v Romíkem v Německu. Zápas byl dlouho vyrovnaný, šance na obou stranách, ale do poločasu žádný gól nepadl. O přestávce jsem si řekli, že hrajeme dobře a že je otázka času, než nějaký gól dáme. Soupeře jsme tlačili rychlými brejky, často nás musel zastavovat fauly a po jednom z tlaku u soupeřovo brány se k odraženému balóny dostal právě Piny a bodlem se trefil přesně k tyči 1:0. Soupeř měl potom několik dobrých šancí, ale celá pětka dobře bránila a když se soupeři podařilo projít, tak ztroskotali na Líbovi, který chytil vše co na něho šlo. Minutu před koncem už jsme jen kontrolovali výsledek a do brejku se dostal opět Piny, který přesně levou na zadní pojistil výhru 2:0.

Celý tým makal výborně dozadu, hráči dopředu byli velmi nebezpeční a Liborovo nové karpápy jsou znát : -))). Jen tak dál.

24.4.2017 15:40 - 2. Víkend shrnutí

Ahoj všem,

zase je na řadě shrnutí víkendu, který byl velmi úspěšný. 12 bodů, skóre 18:3 a posun na 1.místo v tabulce.

Začnu sobotou: První zápas byl proti AC Return, což měl být papírově jeden ze slabších soupeřů, ale na podzim 2016 nás 2x porazil. Po pár minutách bez branek jsme se dostali do vedení. Následoval druhý gól, třetí a po poločase jsme vedli hladce 4:0. Soupeř moc šancí neměl. V druhém poločase přišel na řadu pořad "Kriminálka 5:0" a nakonci utkání to bylo 7:0. Takže, ty dvě porážky byly vráceny i s úrokama. Nejvíce se na tom podílel Romy 3 góly.

Druhý zápas byl proti týmu Brdský Krávové. Opět to byl papírově slabší soupeř, se kterým bychom měli získat 3 body. A to se také povedlo. Opět to mělo podobný průběh, jako v prvním utkání. 4:0 po poločase, druhý díl Kriminálky 5:0 a nakonec výsledek 7:1, když Libor odmítnul druhou nulu v řádě :). Romy 4 góly.

V neděli už jsme měli papírově mnohem těžší soupeře a to Grants You Sharks (bývalé Dirtecho) a ti nám po sobotě šlapali na paty, když jsme se 14 body byli první a oni se 13 druzí. Zápas, jak se dalo čekat to byl těžký, ale když máte v týmu takového hráče, jako je Troj J., tak i soupeř se musí mít na pozoru, před jeho jedovatou levou z otočky a to neměl. Troj otevřel skóre 1:0. To byl i výsledky po poločase. Celkem brzy na začátku druhé půle nejdřív Pety pohybem oklamal protihráče, 2x si narazil s Trojem J. a pak bez problémů skóroval. Soupeř potom tlačil a podařilo se mu z trestného kopu snížit. Ale, zbytek jejich šancí ztroskotal na výborně obraně a ještě lépe chytajícím Golemovi. Výhra 2:1 a stále bez porážky po polovině odehraných zápasů.

Druhý zápas už byla odveta s Válcem, takže derby. Už před zápasem špióni z Válce slyšeli o Trojovo levanduli z otočky, takže si na něj dávali pozor. Válec nám, ale hlavně chtěl vrátit porážku z prvního kola a taky se ujal vedení, když se trefil nejlepší střelec loňské sezóny Krupy. Za silného sněžení jsme nesložili zbraně a snažili jsme se postupně na soupeře tlačit víc a víc. To vedlo k zasloužené odměně, když se bez problémů plackou k pravé tyči trefil Pety. Válec začál být nervózní a to byla naše šance na otočení zápasu. A když je Pety při chuti, tak ho nic nezastaví :). Nedal Slávovi v bráně šanci a chladnokrevně opět uklidil míč k pravé tyči a vedení 2:1 už jsme udrželi, až do konce utkání.

Po dvou víkendech je vidět, že náš tým má sílu ve všech směrech. V útoku jsme produktivní a máme druzí nejvíce vstřelených branek, směrem dozadu pomáhá každý a maká celý tým a je to vidět, protože jsme dostali nejméně gólů a to 7 z 8 zápasů a za to rozhodně může i náš čapák a jeho nové rukavice :).

Jen tak dál hoši. Tenhle fotbal mě baví.

9.5.2017 13:12 - 3. Víkend shrnutí

Ahoj,

máme za sebou další 4 utkání a stále se držíme bez prohry. Nejlepší by bylo, kdyby se nám to podařilo udržet až do konce celé sezóny :).

První zápas byl proti Motoru. Motor měl asi 9 hráčů, my 11. Skoro jsme si mohli dát na velké hřiště :-).
Vstup do zápasu se nám, ale vůbec nepovedl. Piny přihrál krátkou na Máru, Štenby vypíchnul balón a potom ho posunul na Valťáka, který vystřelil šudlu na bránu a o Líbovo rukavici se míč je otřel a spadnul do brány. Asi v 1 nebo 2 minutě.
Nijak jsme nepanikařili a hráli stále svou hru a to se také vyplatilo. Piny pak odčinil svoje zaváhání a srovnal na 1:1. Ještě do konce poločasu jsme navýšili skóre, když se Broňa položil do míče z autu a navýšil na 2:1.
V druhé půli měl Libor několik dobrých zákroků, které soupeř nechával a nevěřili, že to není gól. Nám se podařilo ještě navýšit skóre, když obranu soupeře vykoupal Piny a položil si i gólmana a ještě jeden gól po kombinaci vstřelil Roman a vyhráli jsme 4:1.
Druhý zápas byl proti Proradost 1999 a náš vstup do utkání byl stejný, 1:0 prohráváme. Pak byl zápas vcelku vyrovnaný a Ježovi se podařilo jedovatou levou k tyči vyrovnat 1:1. V druhém poločase jsme měli dost tutovek, ale ani jednu jsme neproměnili a výsledek skončil 1:1.

V neděli už nás bylo podstatně méně a čekal nás Return a Brdské krávy. To jsou utkání, které musíme vyhrávat a také by to znamenalo jistotu play-off. Celkem dlouho bylo skóre bez branek a náš výkon nebyl moc dobrý. Troj prolomil nerozhodný výsledek, až po poločase. Soupeř měl pár šancí, ale ztroskotal na nově postaveném gólmanovi Miltonovi. Druhý gól přidal Mrazík, když si naběhl na baón, z jedný jí narval a pavouci z šibenice už jsou na kaši :). Pak ještě jednou střelou k tyči navýšil skóre Troj a dotáhl se na Romyho v tabulce střelců DT. 3:0 a 3 body doma.
V druhém zápase už bylo znát, že většina našich hráčů toho má ažaž a někdo ještě po žilou ažaž. Broňa naštěstí otevřel skóre s Br. krávama a vedli jsme 1:0. Pak jsme dlouho nedali gól a soupeř cítil šanci na další body. Uklidňující gól dal, až Romy, i když nevěděl kterou bránu má trefil, když viděl 2. Ale, trefil tu správnou. 2:0, 6 bodů a jisté play off.

Celkově za víkend 10 bodů, 10 golů jsme dali, 2 dostali, stále bez prohry. Výsledky zatím super a celý tým si je odmakal. Jen tak dál, ještě pár zápasů a může to být jednou naše.

15.5.2017 13:45 - Konec základní části + play-off

Ahoj všem,
vzhledem k tomuk že je to nové, tak jen pro orientaci píšu následující hrací dny.

20.5. SO - dohráváme 2 zápasy základní hrací části
21.5. NE - 1 zápas play-off hrajeme v 9:00.

3.6. SO - odveta play-off
- následovat bude finále a zápas o bronz 2x30min.

Galavečer - 3.6. bude vyhlášení v Béčku, kde bude rovnou dokopná

31.5.2017 15:40 - Odveta Play-Off + zápasy o medaile 3.6.2017

Ahoj všem,

v sobotu hrajeme veledůležité utkání odvetu Play-Off. Sraz v 9:30, začínáme v 9:50.

Poté bude pauza z důvodu zápasu Spartak - Podlesí.

Ve 12:30 buď budeme hrát finále nebo o bronz.

Od 19:30 je Galavečer v Kozlovně na Marjánce, kde bude po výhlášení finále LM: Real - Juve. Rovnou jako dokopná.

5.6.2017 14:03 - Konec sezóny jaro 2017

Ahoj všem,
3.6.2017 nám skončila další sezóna male kopané a tak pár slov k jejímu zakončení.

V sobotu nás čekala odveta play-off s Proradostí, kdy první zápas jsme prohráli 2:1 a museli jsme zvítězit o 2 góly. Soupeř jen bránil v 5 a skoro celý zápas jsme byli na jeho polovině. Po vlastním gólu Máry, když proti slunci neviděl míč s hlavou to tečoval do brány, tak se nám ze dvou standardních situací podařilo otočit a vyhrát 2:1. Ale, to znamenalo jen prodloužení, které bylo 2x5min. a nepřineslo žádný gól. Potom následovali penalty, které jsme bohužel prohráli 4:3 a to nás poslalo do boje o bronz. Ten už se nakonec nekonal, protože Válec zápas kontumoval a my byli tedy na 3.místě.

Dříve jsem byl na bronz rád, ale po této sezóně hodnotím bronz jako neúspěch. V zákl. části jsme neprohrali ani zápas, v play-off 1 zápas 2:1 a stejně z toho nebyl titul, který by jsme si všichni tak zasloužili.
Mrzí mě to hodně, protože já, ale i ostatní dělali maximum, aby to klaplo a měli jsme svůj první titul v historii.

Dream team měl velmi silnou sestavu a to bylo také na výsledcích znát. Doufám, že sestava nám zůstane do dalších sezóch a jednou se to povede.

Datum: 1.1.2012 0:00, Autor: Ladislav Kocka