31.8.2016 08:57 - Start sezóny Podzim 2016

start sezóny podzim 2016 bude 17.9.2016. Rozpis ještě nemáme.

14.9.2016 13:44 - Rozpis pro sezónu Podzim 2016

níže přikládám rozpis pro nadcházející sezónu Podzim 2016. Ať se vám daří a slouží zdraví celou sezónu.

Aktuální los - 1.liga - Podzim 2016

19.9.2016 13:09 - 1. Víkend shrnutí

Ahoj všem,

jak většina z Vás v sobotu zažila, tak kvůli počasí byly zápasy na 2. hřiště zrušeny a Válec, když nás viděl v této sestavě, tak si musel jet vyklepat trencle a nehrálo se.

V neděli jsme měli Srdcaře, kteří od začátku bojovali, nebáli a byli nepříjemným soupeřem. V první půli jsem potvrdil formu a otevřel skóre z trestného kopu. Troj pak přidal další gól trefou do šíby a do půle to bylo 2:0. Bohužel druhý poločas jsme hráli podstatně hůře a po nedůrazu v obraně a neuhlídání nabíhajícího hráče na levé lajně Srdcaři dokázali vyrovnat a dát nám 2 góly. Náš výkon byl ustrašený, zbrklý a celkově nic moc. 3 body nám vystřelil 1 minutu před koncem Troj, když podruhé vymet šibenici.
Druhý zápas jsme nehráli, protože Knockout se na zápas s námi nedostavil a má tedy kontumaci 5:0 v náš prospěch.
Takže, za víkend 6 bodů a sobota se bude dohrávat v jiný temín. Škoda, mohlo to být 12 bodů, věřím že jo, kdyby se v sobotu hrálo. Trny

3.10.2016 10:44 - 2. Víkend shrnutí

Ahoj všem,

druhý víkend máme za sebou a pár slov k našim výkonům.

V sobotu nás čekal Motor, který se po odsouhlasení týmů vrátil do soutěže a své neodehrané zápasy si odehraje dodatečně.
Soupeř nebyl v nejsilnější sestavě a tak jsme Motoru vrátili porážku z jara a to 3:0. O všechny 3 góly se postaral Romy a stejný počet tref měl i do tyče.
Druhý zápas měl být o dost těžší s Dirtechem, ale to bylo bez střídání a nám se dařila naše hra, byli jsme produktivní směrem dopředu a výsledek byl jak se říká "Kriminálka 5:0".

V neděli už nás bylo méně, ale Brské krávy na tom byli ještě hůř a hráli v oslabení bez jednoho hráče celý zápas. Podařilo se nám otevřít skóre po pár minutách hry, ale to bylo na delší dobu vše a po půlce jsme vedli pouze 1:0. V druhém poločase jsem přidali další 3 góly, ale naše předvedaná hra byla špatná.
Druhý zápas byl s nováčkem z 2.ligy, který ještě nebodoval a zvolil taktiku, všichni bráníme a kopeme to co nejdál od branky. Tím se hra velmi kouskovala a my nebyli schopni prostřelit všechny hráče před sebou. Šancí jsme si vytvořili nespočet, Pety netrefil bránu, když šel sám na gólmana, Troj 2x netrefil prázdnou bránu a my všichni ostatní jsme tomuto výkonu jen sekundovali a nikdo nebyl schopen dát gól. Zápas skončil 0:0, pro nás první ztráta bodů, ale se soupeřem, kde se to absolutně nemělo stát. Bohužel i takový je fotbal.

Výborně jsem hráli v sobotu a pomohlo tomu i 5 golů Romíka. Libor má 4 čistá konta za sebou a doufám, že ještě další v řadě přidá, skvělý výkon. Aktuálně jsme na 1.místě s drobným náskokem, ale nesmíme polevit a musíme bodovat maximálně co to jde. A ještě nás čekají těžké dohrávky s Válcem a Proradostí.

17.10.2016 13:36 - 3. Víkend shrnutí

Ahoj všem,

skoro polovina soutěže je za námi, nebýt dohrávek, které nám chybí a máme za sebou další 4 zápasy.

Postupně, v sobotu jsme měli AC Return, který nastoupil asi v nejlepší sestavě s mladými hráči co jsem je kdy viděl. Po dvou trefách Kuny jsme vedli 2:0 a vše se zdálo být, tak jak má. Povinné 3 body. Ale, potom jsme nedůrazem v obraně a nepokrytím hráčů dovolili soupeři se chytit a rázem to bylo 2:2 a po chvíli jsme dokonce 3:2 prohrávali. Do půle se nám podařilo vyrovnat na 3:3 a já jsem s touto půlkou zápasu nebyl vůbec spokojen.
V druhé půli jsme soupeře přehrávali, Romy trefil asi 3x tyč a nejen on. Zvolino to stále. Soupeř začínal ztrácet a tak začal více faulovat. Bohužel nedůrazný rozhodčí kartu nikomu nedal, takže se ve faulech pokračovalo. A zlo bylo dokonáno, když jsme asi 2 minuty před koncem dostali na 4:3 a tento výsledek už také zůstal. Úplně zbytečně ztracené body, které nás měli udržet na 1.místě v tabulce.

Druhý zápas proti Botafogu byl mnohem lepší, střelecky se nám dařilo, soupeře jsme k ničemu moc nepouštěli a v klidu jsme vyhráli 5:1.

V neděli ráno nás čekal Union a důležitý zápas o čelo tabulky. Union nás už 3 zápasy před neporazil a nepodařilo se jim to ani teď. Zlý sen pro Union Ježa jim dal už podruhé za sebou hatrick a vydřeli jsme důležité vítězství 4:1.
V druhém zápase nás čekalo derby v oslabeným Válcem, ale stalo se to co nemělo. Po dvou odrazech se kolem Vořiho dostal mladej Kvásek a trefil se přesně na zadní a prohrávali jsme 1:0. To vyhovovalo hře Válce a od té doby bránili v 5 lidech a my dobívali jejich branku. Opět jsme nedali několik jasných šancí a pár minut před koncem M. Slepička starší v přečíslení uklidnit Válec na 2:0. Ani hra bez brankáře nám nepomohla k otočení stavu a bohužel nás tato prohra bude stát 1.místo v tabulce.

Naštěstí ztrácejí všichni soupeři z čela tabulky, takže je jen na nás, jak zvládneme odvety a jak v této sezóně nakonec skončíme.

Přál bych si, aby se nám to už 1x konečně povedlo a tom zlatém místě jsme zůstali, až do konce.

4.11.2016 11:22 - 4. Víkend shrnutí

Ahoj všem,

pár slov ke 4 hracímu víkendu, který byl za poslední dobu nejhorší bodobě i výkonem.

1. zápas byl proti Proradost a byl to zápas o 1.místo v tabulce. Sešli jsme se v dobré sestavě a bylo nás dost. Bohužel první gól jsme dostali, když Kuna neubránil při rohu hráče a bylo to 1:0. Druhý jsme dostali vlastní, když mě obránce při střele z dálky trefil do ruky a od té se míč odrazil k druhé tyči a Libor neměl šanci na změnu reagovat. Nakonec jsme dostali ještě 3 gól a žádný jsme za 40 minut nedali. Soupeř byl v tomto zápase lepší a asi více výhru chtěl.
Druhý zápas jsme měli Srdcaře, kteří to schytali 6:0 (Romy zaznamenal hattrick).
V neděli už nás bylo podstatně méně a hodně lidí mělo velkou. První zápas byl proti Knockoutu, který byl asi nejhorší v této sezóně. Celá sestava hrála špatně, nic se nám nedařilo a dostávali jsme jeden gól za druhým. Po půli to bylo 3:1, hned na začátku druhé půle jsme dostali na 4:1, když po teči Broni se mi míč odrazil od kolena k Lantymu a ten zakončil přesně k tyči. Výsledek byl 5:2 a nikomu nebylo moc do řeči.
Druhý zápas byl proti Motoru, kterému se vrátil do brány Bohuněk a byl 6 hráč v poli. Celý zápas jsme byli lepší, drželi balón, ale moc střel na bránu jsme neměli. Z roku jsme získali vedení 1:0, které jsme ale nebyli schopni udržet a Valťák vyrovnal z střílené přihrávky na 1:1 a tak to také skončilo.
Bohužel přijde mi, že více řešíme tabulku, než to, jak si ten zápas užít a to aby nás to bavilo. Upřímně kašlu na to kolikátý skončíme, ale byl bych rád, kdyby nás ten fotbal, zase začal bavit a věřím, že pak se ty výsledky dostaví, protože když chceme, tak umíme hrát hezkej fotbal.

2.12.2016 10:34 - 5. Víkend shrnutí

Ahoj,

vzhledem k tomu, že v sobotu hrát Pb výběr utkání dopoledne, tak byly opět naše zápasy odloženy.

V neděli jsme měli dohrávku prvních dvou kol s Válcem a Proradostí. Oba těžké zápasy a bohužel několik z nás k tomu nepřistoupili zodpovědně. Místo 4 lidí na střídání byl 1 a obránce.
První zápas byl celkem vyrovnaný v derby s Válcem, ale bohužel do útoku jsme toho moc neměli a po naší chybě v obraně jsme dostali 1 gól a ten stačil k naší prohře.

Druhý zápas už jsem měli dva na střídání, přidal se Ježa a bylo o znát. Proradost si dali první gól, ale nám se podařilo vyrovnat a Ježa srovnal na 1:1. Po změně stran jsme opět prohrávali o gól, ale po sklepnutí Troje na mě se nám podařilo opět vyrovnat přesnou střelou k tyči 2:2. Zápas byl stále vyrovnaný a od obou mužstev dobrý. Bohužel jsme potom dostali gól z půlky, když balón propadl Liborovi mezi nohama. V závěru ještě šel sál na bránu J. Štochl, balón si dost předkopl, Libor vyběhl, ale bohužel se ve vápně srazili a kopala se penalta. Sám faulovaný jí proměnil a prohráli jsme 4:2. Tým Proradost 1999 se tím velmi přiblížil první titulu v historii a my jsme spadli na 6 místo, což je nejhorší výsledek od podzimu 2014. Snad to ještě trošku vylepšíme a posuneme tabulkou nahoru. Ale, hlavně doufám, že se přístup lidí zlepší a zápasy si více užijeme.

Datum: 1.1.2012 0:00, Autor: Ladislav Kocka